Sesja ślubna w zimie

Wymarzone miesiące na ślub to dla większości par czerwiec, lipiec i sierpień, czyli okresy kojarzące się ze słońcem, ciepłem i wakacyjną swobodą. Jednak są sytuacje, kiedy wesele jest organizowane w okresie zimowym. W takich okolicznościach nie ma się co martwić, tylko wykorzystać sytuację do maksimum. Każda pora roku ma swój urok, który należy docenić i podkreślić podczas sesji ślubnej.

Urokiem zimy jest oczywiście śnieg i atmosfera czasu okołoświątecznego. To ogromne atuty, które można wykorzystać w czasie fotografowania ślubu i wesela. Jeśli w dniu ślubu nie ma śniegu, warto poczekać z sesją ślubną do czasu, kiedy jednak spadnie trochę białego puchu.

Wspaniałym pomysłem może być romantyczno – radosna sesja w lesie, między drzewami pokrytymi płatkami śniegu. Niezbędnymi atrybutami takiej sesji są oczywiście sanki. Dla odważniejszych par, proponujemy narty lub deskę.

sesja_slubna_w_zimie

Jeśli chodzi o strój Pary Młodej również powinien mieć elementy pasujące do pory roku. Pan Młody najlepiej będzie wyglądał w eleganckim zimowym płaszczu. Szykownym dodatkiem może być futrzany kołnierz. Pani Młoda również powinna mieć płaszczyk bądź futerko. Ciekawym dodatkiem może być futrzana czapka, która przywodzi na myśl Kmicica i Oleńkę.

Taka sesja z pewnością każdemu zapadnie w pamięć, a dla Pary Młodej będzie wspaniałą pamiątką na całe życie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *